Eğitim Modelimiz

Akademik Beceriler

0-6 yaş dönemi, öğrenmenin ve zihinsel becerilerin hızlı biçimde geliştiği bir dönemdir. Eğitimde ise öğrencilerimizin bilişsel, sosyal, duygusal, dil ve öz bakım becerilerini geliştirmek için uygulamalı ve yaşayarak öğrendiği eğitim öğretim modeli uygulanmaktadır.

Dahi Çocuk Akademisi16
Dahi Çocuk Akademisi8

Değerler Eğitimi

Öğrencilerimize karakter ve şahsiyetin yapı taşlarını oluşturan; sevgi, saygı, dürüstlük gibi değerleri yaşamı boyunca beraberinde taşımasını sağlayan bir eğitimdir. Bu eğitimi alan öğrenciler; kendisine, ailesine ve milletine faydalı birey olmaları için eğitmenler tarafından örnek davranışlar ve bireysel eğitimlerle desteklenmektedir.

Rehberlik Çalışmaları

Tüm öğrencilerimizin gelişim özelikleri takip edilerek, bireysel farklılıklarını ortaya çıkarmak ve gelişim düzeylerini belirlemek amacıyla yaş gruplarına uygun duygusal-bilişsel gelişim testleri uygulanmaktadır. Bireysel olarak yürütülen öğrenci ve veli görüşmeleri ile çocuklar desteklenmektedir. 

Cute little girl at child psychologist's office
Artboard-1-800x800

Yabancı Dil Eğitimi

Sequoia İngilizce Programıyla çocuklar ana dil edinir gibi İngilizceyi eğlenerek öğreniyor. Sevimli karakterler ile hayatı keşfederken İngilizce dinleme ve konuşma becerileri kazanıyor. Dijital etkinlikler, oyunlar ve video animasyonlarla dersler eğlenceli ve etkili biçimde dizayn edildi. Böylece İngilizce eğitimi okulda öğretmen portalı, kitap, poster ve bilgi kartları ile başlıyor, evde mobil uygulama ile pekişerek devam ediyor.

Dahi Çocuk Atölyeleri

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı eğitimde donanımlaştırmayı hedeflemektedir. Saha dışında bilgilerle değil, öğrenilmiş bilgileri sahada uygulama yaparak kalıcı öğrenme hedeflenmekte olup ve bu sayede de ilgi, merak alanlarını keşfetmek hedeflenmektedir. Özet olarak; bilgiyi işlemeyi, işlenilen bilgileri kullanabilmek hedeflenmektedir.

Dahi çocuk atölyeleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Boy tighten a screw with a screwdriver. Primary student on crafting classes at the STEM club.